Kredīts uzņēmumiem

Ļoti bieži uzņēmēji saskaras ar situāciju, ka, izrakstot klientam rēķinu, nav laika, lai gaidītu garu termiņu līdz rēķina apmaksai, tāpēc ka ir pašam savi izdevumi (algām, nodokļiem, izējvielu iegādei).
Kā papildināt sava uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus?


Vai saņemt kredītu uzņēmumam, tādējādi palielinājot izdevumu slogu (bankas arī pieprasīs nodoršinājumu, kura ļoti bieži nav)? Lai nepalielinātu savu parādu slogu klientu dēļ, apgrozāmos līdzekļus var stabilizēt, saņemot maksājumu par klientu rēķiniem portālā FLEXIDEA.
Kas ir FLEXIDEA portāls un kā tas strādā

FLEXIDEA

FLEXIDEA ir finanšu tehnoloģiju (fintech) kompānija, kura piedāvā pakalpojumu - rēķinu finansēšana (alternatīva gan banku faktoringam, gan kredītam uzņēmumam). Šo pakalpojuma izmantošana ir ļoti ērta un efektīva, tāpēc ka veicama tiešsaistē (internetā) attālināti, turklāt it nemaz nav sarežģīti - atliek vien reģistrēt savu uzņēmumu FLEXIDEA portālā un lejupielādēt vēl neapmaksātos rēķinus. FLEXIDEA veiks rēķinu apmaksu diennakts laikā Jūsu klienta vietā.

Ko FLEXIDEA prasīs un kādas priekšrocības

Klienta uzņēmumam jābūt vismaz 6 mēnešu vecam, un pēdējā pusgada laikā jābūt apgrozījumam vismaz 30 000 EUR. Saņemt kredītu uzņēmumam vai izpildīt Banku faktoringa procedūras dažreiz ir sarežģīti, jo Bankas pieprasa daudz dokumentu, kā arī ir ieinteresētas tikai klientos ar lielām summām. FLEXIDEA limiti sākas no 500 eiro, kas bankām nav interesanti, turklāt bankas mēdz pieteikumu izskatīt pat mēnesi.

Kam piemērots

FLEXIDEA rēķinu finansēšana ir īpaši piemērota maziem un vidējiem ražošanas, tirdzniecības, būvniecības, transporta un citas nozarēs strādājošiem uzņēmumiem, kuras realizē preces vai sniedz pakalpojumus Latvijā vai Eiropas Savienībā.


Izdevīgs mūsu piedāvājums ir arī uzņēmumiem ar lielo apgrozījumu, kuriem dažreiz ir sarežģīti vienoties par gariem pēcapmaksas termiņiem ar saviem piegādātājiem, jo maziem un vidējiem uzņēmumiem ļoti bieži trūkst apgrozāmie līdzekļi savu darbību finansēšanai un līdz ar to tie nevar sev atļauties garus pēcapmaksas termiņus. Šajos gadījumos lielie uzņēmumi var vienoties ar saviem piegādātājiem, lai tie izmantotu FLEXIDEA rēķinu finansēšanu, un tādējādi varētu atļaut piešķirt šiem saviem klientiem – lieliem uzņēmumiem garākus pēcapmaksas termiņus.